| ştrumf_8528 a întrebat:

Hmm ia sa vedembatting eyelashes. Cum va suna telefonul? Ce melodie?batting eyelashes. Saaau dati-mi va rog niste idei :* Merci anticipat. (dau Funda. poate asa raspundeti mai multi 8-) )

9 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

De ce am impresia ca veri sa primesti raspunsuri gen "Inna sau Puya"?:))
Guns N'Roses-Paradise city imi suna
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| ascovit a răspuns:

Acum am melodia lui brockencide - sex toyz, insa am mai avut si

brockencide - no game
jang nara sweet dream
skillet- comotose
puya-vestul salbatic
lil shean-din club multa adrenalina
put youre hands on the floor

| Mоиica a răspuns:

Bsb - What makes you different

Akcent-Tears

Alexandra Stan - Energy

Arash feat Helena - Broken Angel

Arsenium - minimum
Bruno Mars- Grenade
Chris Brown - Yeah
Bullet - Abravia
Plain White t's - Let me take you There
Ony - Like a drum
Rihanna - Fly
Rihanna - S&M
Sasha Lopez= All my people
Tim berg - Seek Bromance
Jenifer lopoz ft. Pitbull - On the floor

| ankadella a răspuns:

Spike - scandal; x

| Alexandra_2209 a răspuns:

Pai...eu imi pun sa sune de obicei melodia mea prefarata. inainte, cand nu aveam muz imi suna o prostie din tel, acum cum apare o mel noua care imi pl o pun sa sune, dar am grija sa nu fie una as d mort rolling on the floor si sa o si aud ( acum imi suna DEV-Bass down low) :*

| daydreamer a răspuns:

Pai momentan am Tained Love. Se aude excelent(depinde de marca telefonului). Mai recomand si Parazitii-In coltu' blocului.

| AnonYmouS_6470 a răspuns:

Vali Barbulescu - Addicted (etno mix)

| andreea13_5992 a răspuns:

Pitbull-Rain over me big grin