| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=Hd9Mm5KmKJc

Melodie mai de Doamne ajută la Eurovision. Voi ce credeți?

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Nu-i cine ştie ce, dar să zicem că e ceva diferit faţă de toate puşcăriile de melodii din ultimii ani de la concursul ăla cretin.

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Suna destul de bine.

| bloodyhell a răspuns:

Neee

| wforweirdo a răspuns:

Mhm,nu prea e pe gustul meu, de Keep Of Kalessin ce zici? Au cantat prin 2011 parca.

| ピンク a răspuns:

Mie îmi place foarte mult melodia. Ah, da! Să nu uit... Don't close your eyes că vine Slender Man la tine laughing

| Delicacy a răspuns:

E nasoală. Oricum, Eurovision-ul s-a banalizat de prin 2006 încoace.Mi-a plăcut în schimb deschiderea din 2007...
http://www.youtube.com/watch?v=71mRtbhpCYQ

| Decrepit a răspuns:

Il stiam de la editia de anul trecut a ESC, a fost unul din putinii care chiar mi-a placut.Desi cam seamana la voce cu Bon Jovi, iar chestia asta ma deranjeaza, ca n-am indragit niciodata tonalitatea aia a vocii.ESC-ul oricum a fost dintotdeauna banal.Cantec,in prima faza, pentru slagare obosite, iar apoi pentru pseudo-hituri inutile, de care nici dracu nu mai stie dupa 2 saptamani, in 95% din cazuri.Deranjanta totusi nuanta aia de metalcore/screamo care apare cateodata in cantec.Mai buni au fost atunci danezii, parca, aveau si ei ceva rock.

| Allissandra a răspuns:

Asa nu...