| TheMazeRunner a întrebat:

Imi place sa cant,si am voce, sunt la uncar si am unele problema cu notele inalte, nu le ajung si gata.Ce sfaturi imi dati?

6 răspunsuri:
| Ravenborn a răspuns:

Lasă-te de cântat. big grin

| Sociopat a răspuns:

Baga-te pe death metal.Si fetele pot sa faca urat!

| Mwha a răspuns:

Trebuie sa-ti incordezi o chestie din gat ne-a zis profu de muzica da am uitat cum se numeste, era ceva cu d, in fine... adica trebuie sa-ti sugi burtoaica foarte tare apoi canta si sa vezi ca-ti va iesi!
P.S. Sa te vedem in toamna la X Factor, girl :*

| Liiiax99 a răspuns:

Exerseaza mereu notele inalte sau i-ati profesor de canto.

| destiny90 a răspuns:

Sunt o multime de mari cantareti ce nu folosesc acute pentru ca nu pot, muzica nu inseamna acute, mergi cu un ton mai jos si nu va fi gaura in cer!

| GabrielaBtw a răspuns:

Viziteaza un profesor de muzica