| DanY3L2002 a întrebat:

am o problema
Deci, eu am 13 ani imi place sa cant, am voce stiu sigur, sunt la cor
De la o vreme de timp nu mai pot lua notele inalte, daca incerc sa le iau ma chinui mult si se aude naspa, ce as putea face
Si inca ceva, atunci cand cant cuai multi oameni, corul timbrul meu se aude altfel, iar atunci cand cant singur este alt fel si mie mi se pare ca suna mai bine, aud eu rau laughing sau ce este?
Primul raspuns corect la ambele intrebari, ia funda si foarte multe multumiri

Răspuns Câştigător
| stefanrkv a răspuns:

La varsta pe care o ai, se intampla multe schimbari hormonale in corpul tau, asa ca si vocea poate suferii schimbari
Exerseaza mai mult si ai sa vezi ca usor usor vei reusi.
Bafta!

1 răspuns:
| DanY3L2002 explică:

Scuzati greselile, daca sunt, dar sunt pe telefon