| AdY a întrebat:

Cui ii place sa asculte cintecele lui Justin Biber si cui nu-i place? Argumentati raspunsurile.

Răspuns Câştigător
| εїз Ir εїз a răspuns:

Imi plac cantecele lui, avand in vedere la cat de tanar este(16 ani). Imi plac deoarece sunt deosebite fata de celelalte
si sunt foarte interesante. De exemplu in melodia "BABY" are niste versuri foarte dragute traduse in romana si sper ca ti'am fost de folos.

20 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Mi se rupe de acest personaj, sunt indolent cand vine vorba despre el. Nu inghid plozii care-l venereaza si inunda site-ul cu tot felul de intrebari referitoare la el.

| Grimalkin a răspuns:

Mi-e indiferent. Nu-s inebunita dupa el, dar nici nu il detest. Are noroc tipu', asta e. Sunt cateva melodii care-mi plac.

| Special_girl a răspuns:

Imi place muzica lui, si de aceea ii ascult cintecele.

| Xonia a răspuns:

Imi plac cantecele lui, iar el e dragut, dar acum nu sunt mare fanahappy

| piktor a răspuns:

Tipu ala e naspa. parca e gay cu freza aia. si ce e si mai rau ca e sunt tot mai multi mici biber peste tot.
cand vad cate unu de ala parca fata lui cere bataie:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai frumos baiat din lume si imi place extem de mult si as vrea sa fiu prietena lui. eu am 11 si ma cheama nico si daca o sa auzi mesajul asta te rog sa-mi raspunzi te rogggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg a love nico

| Milayaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne ce retarda..sorry dar asa e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac la nebunie, dar prietenului meu nu.Lui nu-i plac, dar eu as asculta cantecele lui tot timpul, pentru ca sunt absolut minunate si sunt foarte diferite de ce a fost cantat pana acm.As avea multe argumente, dar nu vreau sa va plictisesc...pe scurt Justin Biber are cantece super cool si in acelasi timp diferite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place si nu ma intereseaza cui nu-i place eu il consider cel mai frumos baiat si mi as da si sufletul pentru el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac cantecele lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca justin este perfect pentru cariera pe care o are si o merita este foarte talentat de acea el este idolul meu si a altor milioane daca nu miliarde de fete si baieti chiar daca uni baieti sunt gelosi pentru atentia ce o are de la aproape orice fata sanatoasa de pe planeta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de justin biber si imi place cantecele lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac pentru ca sunt cu piceoarele pe pamant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mie imi plac la nebunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac si mor de vocea lui contactati la id de mes brunetta_dolshe... matusa mea sta chair langa unde sta starul il vede mereu si si afacut un id si vb cu el dar nu prea stiu engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac sunt super cool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc milodiile :baby love me imi place doar melodiasomenbadi

| missdany a răspuns:

Mie nu-mi place... poate deoarece nici artistul nu-mi place.Are talent insa e prea alintat...

| cristinasidorov a răspuns:

Imi place de justin biber