| jojojojome546 a întrebat:

In legatura cu artistii de toate genurile,cand sunt raciti repeta in timpul asta, canta? ca eu cam am o problema sunt racita, repetam zilnic dar acum de abia respir si pe gura? pierd ceva daca nu repet in acest timp? adica tot ce am realizat pana acum?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu repeta, bolesc si-si protejeaza cum pot mai bine corzile vocale.Nu pierzi nimic, decat sanatatea.Fa-te bine si o sa repeti iar cu mai mult spor.Numai bine.happy