| BlackDarkAngel a întrebat:

Intai,ce parere aveti despre melodia cantata de Paula Selling si Ovidiu: Playing With Fire?
Mie imi place enorm de mult! :X love struck
In al doilea rand, cum vi se pare materia aceasta "muzica"? Credeti ca este importanta?
Si in al treilea rand credeti ca vocea este un dar de la Dumnezeu sau ti-o faci in timp?

Răspuns Câştigător
| Veronici a răspuns:

Melodia mi se pare OK

Muzica.o iubesc:X:X Importanta pentru oamenii cu picioarele pe pamant

Si cred ca vocea e un talent cu care te nasti..adica asta e parerea meathinking

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Melodia nu-mi place, dar macar in acel an nu ne-a mai reprezentat o manea sau cine stie ce.

Ascult muzica cateva ore pe zi.Deci, pentru mine, e importanta.

Da, pentru ca daca n-ai talent oricat ai munci tot nu va fi ceva special.

| Beatriceeee a răspuns:

Groaznica si melodia si intrebarea ta.