| Theyuu a întrebat:

Michael Jackson vs. Justin Bieber! Pe cine alegeti.Stiu ca e cea mai stupida intrebare din lume, nu ma criticati. Dar vreau sa stiu ce alegeti.

Răspuns Câştigător
| georgiana_5779 a răspuns:

Nu pot spune ca sunt obsedata de jb dar imi plav 3 mel de ale lui., dar sa fim seriosi, are talent cat de cat, si la fel si miley cyrus [pentru ca zis cineva de cyrus], dar eu inainte a moara mj, nu stiam o mel de-a lui si nici nu ma interesa. dar cand a murit era imposibil sa nu ascult pentru ca erau peste tot. am ascultat 2 si pot spune ca erau cele mai fruuumoase mel. nu ca astea p care le scoate acum astia pe banda. erau hituri in adev sens al cuv.si sunt, si vor fi.eu aleg ca mj, cei care aleg jb sunt pustoaice ca si mine dar fara adv simt al muzicii. [eu si acum ascult michael in playlistul de zi cu zi]hai michael! vei fi in inimile noastre! mereu!

55 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Justin Bieber!
Michael Jackson mi se pare demodat(scuze pentru fani)!

| zooooza a răspuns:

Michael Jackson! El este diferit. El are ceva ce alti cantareti, dansatori, etc, nu au!
J. B. Nu are nimic special! Pe mine nu m-a impresionat.
Niciodata nu il va egala.Nimeni nu il poate intrece sau agala pe Rege!

| darkstar a răspuns:

Michael Jackson

| Ruxy_1106 a răspuns:

Michael Jackson! Justin Bieber nu se compara si nu se va compara NICIODATA cu cel ce a fost si inca este Regele Muzicii [Nu numai al muzicii pop].
In plus, Michael a cantat pop adevarat, pe langa multe alte genuri de muzica, iar ce canta Justin e total... shitty pop xD
Ma rog, majoritatea 'tinereilor' au uitat ce e muzica ADEVARATA. happy Bieber, Cyrus si alte pitipoance/pitiponci ai Americii [si ai Romaniei, dar asta in Romanialaughing ] sunt la putere oh go on

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Michael Jackson normal chiar daca nu prea imi place dar justin cand l-as vedea as varsa pe el e cel mai prost cantaret parca are voce de fata deci daca iti place justin scuze

| Adredemesconf a răspuns:

Scuzati-mi expresia, dar...cum naiba sa compari regele muzicii pop cu un copil rasfatat? Cum, cum, cum?
Stiu ca fanele lu Biberon vor face spume la gura, stiu ca voi primi "n" stupid de la ele, dar si aceste 2 nume intr-o propozitie pur si simplu nu merg, poate Biberon cu Hanna, M. J :X cu Madonna, dar in nici un caz M. J si Biberon...
Logic M. J, in 2 ani nimeni nu o sa mai stie de Justinel, dar M. J va fi in inimile fanilor forever!

Răspuns utilizator avertizat
| Abcfunny a răspuns:

Michael Jackson normal deoarace este un adevarat star.Chiar daca a murit insa el ne vegheaza de acolo de sus.
Justin Bieber nu o sa ajunga la nici macr o particica din cea fost Michael.

| FreakyFred a răspuns:

Justin bieber e un pacalici. MJ rulez

| onlytiff a răspuns:

Uhmm. Nu se compara JB cu MJ dar, MJ a murit! A fost un adevarat star dar acum nu mai e printre noi, din pacate! Si de unde comparatia? Nu-i ajunge nici pana la glezne Justin lui Michael... Totusi, sa dam o sansa noilor talente.

| Helvete a răspuns:

Michael Jackson! E chiar absurda intrebarea. Cum poti sa le alaturi numele?! Tipul ala e aparut peste noapte si toti is obsedati(sau, mai bine zis, 'obsedate') de elstraight face. Bineinteles ca fanele obsedate il vor alege.

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Michael Jackson normal:X:X:X
Cum au spus si ceilaltzi cum sa'l compari pe regele muzicii pop cu Justin Bieber? Recunosc, ca imi plac cateva melodii de ale lui dar nu sunt obsedata chiar deloc.stiu ca voi primi o gramada de "stupid" insa Michael Jackson Forever:X:X:X:X:X:X

| Ana_8420 a răspuns:

Evident, Michael Jackson. Nu pot sa cred, nici nu se pune problema.

Michael Jackson este regele muzicii Pop, are o voce extraordinara, asta au spus-o 2 generatii la rand. Nu a fost vreun mucos afemeiat, gay si cocalar. I don't want to see

| Lalysuka a răspuns:

Michael, logic.Sa fim seriosi, Michael un om in toata firea, dansator, cantaret nu se poate compara cu un mucos care isi arata fundul prin reviste si canta la misto.Sa fim seriosi!

| byancacool a răspuns:

Michael Jackson:X:X

| MichaelJosephJackson a răspuns:

Michael Joseph Jackson happy Peace!

| virusake a răspuns:

Daca era ceva gen Michael Jackson vs. Armin van Buuren, l-as fi ales clar pe Armin. big grin
Dar asa, cat nu mi-a placut mie muzica lui, tot il aleg pe MJ. big grin

| tymo20 a răspuns:

Cu siguranta Michael Jackson. Justin Bieber e un pustan care canta pop fals si se crede rapper.

| tymo20 a răspuns:

Sper sa nu se supere fanii lui JB darbig grinoamne ia-l pe Justin si adul inapoi pe Michael in locul lui!

| wolfer18 a răspuns:

Mierea si fierea.Nu o sa fac decat sa iti dau cea mai mare dreptate la propozitia nr. 2.

| crissydiana a răspuns:

Bineinteles ca Michael Jackson, el a fost cel mai dedicat muzicii nu ca Justin Bieber.Recunosc si J. B. are talent dar nu cred ca l-ar putea intrece vreodata pe adevaratul rege al muzicii pop, M. J.

| andrei12mj a răspuns:

Pentru mine, mj e cel mai tare, iar jb e cel mai prost lucru din lume! ceva mai naspa nu am vazut! fundita? love struck :*

| MonkeY a răspuns:

Deci nu se poate cum poti sa compari pe Justin cu Michael? nu va inteleg... acum serios Michael este regele nu? Biberonu ala are 2-3 melodii si deja tote fetele de 10-13 ani sunt obsedatii! sincer in ce lume traim.

| laura_8904 a răspuns:

Michael jackson fara indoiala jb e un star aparut peste noapte in comparatie cu mj care are o istorie si hituri care vor ramane mult timp cunoscute

| Anv a răspuns:

Michael Jackson. :X:X

| mjforever a răspuns:

Michael Jackson, logiclove strucklove strucklove strucklove struck

| Myuu a răspuns:

Esti nebuna! fara suparare, faci comparatie intre Regele muzicii pop si un pitic! Michael Jackson a fost un adevarat STAR, iar Bieber e un adevarat PITIC SI CRETIN.

| Myuu a răspuns:

Sa va spun ceva, am citi raspunsurile voastre si il alegeti pe JB sa fim seriosi JB nu va lua locul lui Michael Jackson NICIODATA, Never nici intr-un catralion de ani.

| Teresa a răspuns:

Regele Michael Jackson normal cine ar alege altceva este clar ca nu a ascutat vreo melodie a lui Michael sau nu a vazut vreun dans al lui sau ca nu stie ca a inovat de fatpt chiar a inventat videoclipus la muzica etc