| xGwenX a întrebat:

Nu am voce. dar as vrea sa am. vreo metoda in afara de clasicele lectii de canto?

1 răspuns:
| Ioanantonia a răspuns:

Pai dc vreti sa faci muzica nu trebuie neaparat sa ai9 voce(dar daca vrei sa faci canto da happy )insa te pot ajuta daca ai ureche si vrei sa faci vreun instrumentwinking...adica fara voce nu faci nimic
P.S.-daca nu poti ridica note/sunete,cu vocea,nu inseamna ca nu o ai,asta se rezolva cu multi ani de canto,eu am facut, si inca fac, eu iti urez scc!winking