| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

Nu va suparati dar cand pun eu o intrebare de ce ma refuzati? sunt copii care trebuie refuzati dintr-un motiv iar p mine ma refuzati degeaba? doar v-am intrebat de cine va place mai mult (ca cantaret) de lady gaga sau de justin bieber? ce motiv aveti de ma refuzati aici? cum am zis...sunt alti copii care pun aceleasi intrebari dar nu sunt refuzati!

Răspuns Câştigător
| denisa_4116 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult de Justin biber si de lady gaga da mai mult de Justin Biber

14 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Întrebarea ta a fost refuzată pentru că prin ea noi nu te ajutăm cu nimic. TPU e un site pentru întrebări şi răspunsuri. Nu cred că pe tine te ajuta cu ceva dacă de exemplu eu răspundeam că-mi place lady gaga. Întreabrea ta are un caracter irelevant. Gândeşte-te că sunt alte persoane care au cu adevărat probleme şi care chiar au nevoie de un sfat. Dacă vrei să pui întrebări, pune-le, dar să fie mai serioase şi nu un sondaj de opinie! Baftă!

| AidaAmaranta a răspuns:

Ceao! Mai bine lady gaga decat justin bieber big grin

| Nicoleta a răspuns:

Si eu am fost refuzata de 2 ori cu aceeasi intrebare(doream sa stiu cum se numeste o melodie), dar nu ma stresez atat de mult ca tine.
Sunt persoane care raporteaza intrebarile asa la panarama.Asta este.
Oricum intrebarea ta nu e atat de importanta.
Lady gaga o psihopata iar Justin bieber pur si simplu nu-mi place in mod special. Deci NICI UNUL.
Nu te mai stresa pentru o intrebare refuzata, ca oricum nu era importanta.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Poate a anuntat-o cineva. Daca a fost anuntata ea a fost stearsa. Nu pe noi trebuie sa ne intrebi. Scrie-i un mesaj Ralucai [ admin. TPU ] si intreab-o pe ea. Ca s-o contactezi dai la "contacte" in susul paginii. Asta cred ca s-a intamplat si cred ca trebuie sa- scrii Ralucai.

succes

| LoveMusic a răspuns:

Justin Bieber :-x Desi mai ascult si Lady Gagabatting eyelashes

| blue95 a răspuns:

Justin bieber

| mihaibrasov a răspuns:

Probabil esti o copila rasfatata careia ii dau parintii orice exact atunci cand isi doreste si nu concepi faptul ca poti fi si refuzata. Te asigur ca in viata vei fi refuzata de o multitudine de oameni si nu ti se va explica intotdeauna de ce. Sa-ti raspund si la intrebarea ta mediocra. Ambii nu sunt cantareti, sunt niste figuri comerciale create pentru un anumit target de oameni : cei care nu cauta profunzimea, ci trairea comercialului. Deci iti raspund, pe niciunul.

| Abcfunny a răspuns:

Fetit-o tu chiar esti obsedata pe intrebari din astea?
lasaneee domne pune si tu intrebari serioase nu despre Justin Bieber si Lady GaGa ca sunt varza aman2straight face

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Cei 2 nu pot fi comparati din nici un punct de vedere.

| ViSe CoLoRaTe a răspuns:

Mie imi place de justin bieber pentru ca e mai interesant, dar lady gaga e prea rea, de parca ar fi salbatika si ciudata, dar unele cintece imi plac la ledy gaga dar numai 2-3! 1

| anika33 a răspuns:

Justin bieber, desi nu este preferatul meu.Are niste melodii chiar faine.Lady gaga e varza!

| Sigmund a răspuns:

Justin Bieber.Si in legatura cu intrebarea respinsa, o fi raportat cineva caracter ilegal.

| Adryannn a răspuns:

Mie imi place mai mult de tine si in legatura cu intrebarea ta justin beiber dai te rog frumos add la id meu [adryan_vascan]

| flory_5471 a răspuns:

Imi place foarte mult de Lady Gaga, mi-au placut toate melodiile ei. happy