| Malphas a întrebat:

O chestiune adanc dezbatuta intre cercetatori de ceva vreme!In cele din urma s-a constatat ca atat metalistii cat si manelistii sunt mononeuronali si efectiv incompatibili cu apa si sapunul.Iata 2 notiuni adevarate si comune in ceea ce ii priveste.
Plebea este de aceeasi parere?

Răspuns Câştigător
| seagate a răspuns:

Si totusi parca manelistii sunt mai isteti.
rolling on the floor

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Cred ca ai luat ceva puternic sau esti cretin in genere, daca pui manelistii si metalistii in aceeasi oala.Metalistii nu doar ca sunt superiori in mentalitate si gusturi,de cele mai multe ori,dar sunt si o forma mai elevata a omului,alaturi de alte "specii" admirabile,pe cand si manelistii,chiar daca se spala si ei, se spala mai rar, ca au spray-ul omniprezent care ii ajuta.Ambele afirmatii sunt false.De curiozitate,matale, asta care ai cruce intoarsa la avatar, ce muzica asculti tu?

| Holocaust a răspuns:

Ceva-ceva ştii tu.Rău cu ăştia îndoctrinaţi, însă totuşi..."incompatibili cu apa şi săpunul"?laughing

| Woodenpints91 a răspuns:

E rău, dacă ai ajuns să-ţi iei bătaie şi de la metalişti şi de la manelişti pe stradă şi-ţi verşi frustrările aici.

| dymon a răspuns:

rolling on the floor asta-i buna!

| Arikumo a răspuns:

You fail at trollin'