| PumpkinDoll a întrebat:

Sunt metalistii frustrati? Si daca da, de ce?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu pot sa zic ca toti ca mi se par stupide generalizarile dar majoritatea, daca nu chiar toti pe care i-am intalnit eu sunt mega dubiosi, n-as zice neaparat frustrati cat ciudati si imprevizibili intr-un mod neplacut.

| PumpkinDoll explică (pentru Adry05):

Ar fi trebuit sa mentione ca nu ma refer la toti.Am observat pe Facebook si pe alte site-uri si chiar si la liceu ca is cam asa https://imgur.com/a/DG5AcXi

Urasc aproape tot ce se termina in ''core'' si/sau incepe cu ''post'' rolling on the floor

Care a fost experienta ta? rolling on the floor

| Adry05 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Ciudati care incep sa tipe din senin, destul de needucati, gesturi de tarani si reactii mega dubioase pe scurt. N-am strict o experienta pentru ca nu am oameni de genu prin anturajele mele, zic doar cand a fost cazu sa am grupuri unde erau si astfel de persoane ce am intalnit.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Frustrati poate de faptul ca sunt putini si nu pot face mare lucru pentru a lumina intunericul care ne inconjoara. Consecinta directa si trista e ca astia mai in varsta - am 38 de ani - majoritatea fie excelam la ce facem in tara, de obicei ca antreprenori sau angajati de top, fie ne-am carat deja de cel putin vreo 10 ani pe meleaguri straine si rupem stilul acolo. Nu e vorba neaparat de metalisti, cit de oamenii cu un IQ peste medie si cu ceva bun simt. Nu poti sa nu fii frustrat de cum sta treaba in tara asta.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Da' manelistii cum mai sunt atunci?

| PumpkinDoll explică (pentru IoanaRoman09):

Inculti, o mare parte din ei.Nici mai presus.Dar alta a fost intrebarea mea

| mihaicelsfant a răspuns (pentru IoanaRoman09):

Cocalari?laughing cum sunt eutongue

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Daca te simti asta e