| inconscient a întrebat:

Oameni buni, mi se blocheaza toate melodiile pe youtube! De ce? Merg cateva minute, apare pe bara aia rosie ceva galben si se opreste! Aseara mergeau! crying crying
Vi s-a intamplat si voua?

12 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Da'i uninstall la Adobe flash player si reinstaleaza'l straight face

| inconscient explică (pentru Nucreeed):

Merci, am sa incerc cand ma intorc acasa!

| inconscient explică (pentru Nucreeed):

M-am uitat putin printre programe si am gasit doar Adobe Reader XI.
Nu am gasit decat atat. sad

| Nucreeed a răspuns (pentru inconscient):

Bine atunci instaleaza

Adblock Plus

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-plus/?src=search

si'o sa-ti mearga

| inconscient explică (pentru Nucreeed):

As instala, dar nu mai am Mozila si nu vreau sa mai instalez pentru ca am avut mari probleme din cauza ei cu PC-ul. Oricum, nu-s singura cu aceasta problema:
http://www.tpu.ro/......preste-si/

| Nucreeed a răspuns:

Daca nu merge, incearca sa downloadezi:

Adblock Plus

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-plus/?src=search

| zurick a răspuns:

Salut! Mi s-a intamplat si mie cand mi-am pus windows 7, pateam la fel dupa mi-am instalal un program si n-am mai avut probleme de genu.

| zurick a răspuns:

Nu-mi vine in minte acum cum se numeste.Te anunt cand imi aduc aminte.Scuze dar chiar nu-mi vine in minte cum se numea.

| inconscient explică (pentru zurick):

Nicio problema! Daca iti aduci aminte te rog mult de tot sa-mi spui si mie! happy

| zurick a răspuns (pentru inconscient):

Sigur happy

| inconscient explică (pentru zurick):

Era cumva Softonic? thinking
Zic si eu...
Merci!