| Georgiana_Olimpia_1972 a întrebat:

Peste 3 zile adica Joi, am festivitatea de premiere la scoala si voi canta Cheap Thrills de la Sia si Title de la Meghan Trainor.
Problema este ca atunci cand cant in fata mai multor oameni incepe sa imi tremure vocea in unele parti ale melodiei.
Nu stiu ce sa fac sa nu mi se mai intample asta.
Mereu incerc sa gandesc pozitiv ca o sa iasa bine si nu va fi nimic rau dar ori imi tremura vocea ori tremur eu...
Nu stiu ce sa fac puteti sa ma ajutati cu un sfat ceva...?

Răspuns Câştigător
| AlexCristi97 a răspuns:

E foarte greu de controlat, doar cu timpul cred ca se rezolva asta, capatand experienta si incredere in tine. Poti sta linistita ca totul va fi bine.