| ș53fan a întrebat:

Revin cu o întrebare legată de telefonul Protruly D8!
Am observat ceva azi:Gen când dau play la o melodie și sting ecranul la un interval de maxim 4 secunde melodia se oprește...și practic și aplicația...Și nu înțeleg de ce! Știți la ce mă refer și dacă pot face ceva?
Oricum sun mâine la ei, dar mă gândesc că poate până atunci îmi puteți lăsa un răspuns!
Scuzați dacă nu am încadrat întrebarea la categoria potrivită!

1 răspuns:
| ionutmihai2002 a răspuns:

Daca dai play din Youtube ar trebui sa se inchida melodia instant cand inchizi telefonul dar daca dai play din aplicatia de muzica e de la telefon, incearca sa descarci alta aplicatie de muzica si daca tot face asa vezi ce zic si aia