| MihaelG a întrebat:

Salutare tuturor! Am o curiozitate în legătură cu întrebările de la sală auto! Acest test este format din aceleași întrebări la toți candidații sau la fiecare candidat în parte este ceva diferit? Scuzați dacă nu am încadrat întrebarea la categoria potrivită!

3 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Ai 1340 de intrebari parca, fiecare primeste din intrebarile acelea 26.
Se amesteca, daca ai noroc iti mai usoare, daca nu ai noroc pica mai grele.
Bafta la invatat

| MihaelG explică (pentru Pool77):

Ok mulțumesc pentru răspunsuri!

| Marymary05 a răspuns:

Fiecare primeste la intamplare 26 de intrebari din cele 1000+ de pe drpciv. desigur, se poate intampla ca doi sa aiba acceasi intamplare in examen dar sunt sanse mici. La sala ii dupa noroc, daca ai noroc iti pic intrabari mai usoare daca nu, mai grele