| gemeni6226 a întrebat:

Sa ma lamureasca si pe mine cineva de ce a castigat piesa aceasta Eurovision 2018? https://www.youtube.com/watch?v=84LBjXaeKk4

3 răspunsuri:
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Pentru ca e ciudata. si cam atat. Productia piesei e simpla pentru ascultatori, dar complicata pentru producatori happy e ceva intre penibil si bun gust. Ai auzit piesa asta la radiouri? Eu nu! laughing Cam pe asta s'a dat Eurovisionul. pe ciudatenii. de cand cu femeia barbat.

| gemeni6226 explică (pentru Stavi_Alex_1987):

Nu dragul meu nu la radio chiar daca in mod subtil la celalat raspuns cu era geologica ma faci batrina sa stii ca nu la radio ascult am dragul meu un calculator ma pricep si la internet din 2004 de cand am lucrat cu internetul si la servici si am si acasa si calculator tot din 2007 am si postari pe Youtube daca ai fi observat am dat un link Youtube deci de la radio nu aveam cum sa dau link.Deci nu numai aud ceva am si posibilitatea de a vedea pe youtube.Radio n-am ascultat din 1989.

| gemeni6226 explică (pentru Stavi_Alex_1987):

Iar un expert.in privat mi-a zis ca a cistigat din doua motive.1-trebuia sa cistige Israelul.2-fii atent la refren-refrenul spune tot-femeilor l-i s-a facut destul din atitudinea ce au barbatii astazi cu ele nu le respecta s, se joaca doar cu ele pe urma le arunca si trec la alta.De unde refrenul :I am not your toy you stupid boy.