| boNNeR a întrebat:

Salut am un program de muzica aimp3 si nu stiu cum sa fac un playlist adica sa pun mai multe melodii care sa se schimbe singure fara sa tot stau eu langa laptop please ajutor!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din cate observ seamana foarte mult cu Winamp-ul. Nu stiu ce Skin ai l ael, dar ar trebui sa ai un butonas numit "PL" (de la playlist), apesi pe el si-ti apare playlsit-ul.
Acel buton se vede in acest videotutorial:
http://www.youtube.com/watch?v=9bHeEJJ_zVw
dupa ce deschizi playlist-ul, poti trage melodiile dorite acolo cu "drag and drop" sau pur si simplu selectezi melodiile dorite din folderul cu muzica, click dreapta pe ele, selectezi "open with" si alegi "aimp3"

| boNNeR explică (pentru anonim_4396):

Https://www.google.ro/......ps?/search imi arata asa si nu am nici un buton pl si eu la play list ma refer nu sa deschid o piesa cu aimp3 ci sa am o lista de 200000 de melodii sa zicem si eu sa vreau sa ascult o melodie si sa mai imi aleg inca 20 care sa inceapa singure

| anonim_4396 a răspuns (pentru boNNeR):

Pai n-am spus sa deschizi 1 piesa! am spus sa selectezi mai multe si le deschizi pe toate odata cu aimp3. atunci iti apare automat playlist-ul. sau cel putin asa ar fi normal. incearca!

| anonim_4396 a răspuns (pentru boNNeR):

Pai daca iti arata asa, deci ai playlist-ul! e vizibil! atunci de ce nu incerci sa adaugi melodiile cu "drag & drop" (trage-le acolo cu mouse-ul)? ai incercat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca tutorialul asta te ajuta cu ceva:
http://www.youtube.com/watch?v=wGEYPUUEPGw