| bĻuştutž a întrebat:

Funda URGENT
Am dowloandat un skin pentru winamp si nu stiu unde sa dau ca sa se schimbe skin-ul..imi spuneti si mi-e please?!
Asa. vreau sa fac un "folder" in winamp de ex sa ii pun numele Muzica Pop in care sa bag mai multe melodii..cum pot sa le salvez ca sa ramana acolo de fiecare data cand deschid winamp-ul?! FUNDA si scuze categoria dar e cea mai vizitata si am nevoie urgent de ajutor

1 răspuns:
| cosmy2004 a răspuns:

Copiezi schinu in disk local c apoi program files apoi winamp apoi skins si il copiezi acolo dupa care pornestiwinamp clik dreapta jos skins si jos il ai numele schinului pe care l-ai dow dai pe el si gata astept funda