| MotanuJmekerit a întrebat:

am nevoie de ajutorhappy
Am o tastatura multimedia si de curand am instalat windows, am instalat AIMP 3 ( program pentru muzica ) si acum cand incerc sa folosesc HOTKEY de Volume+/- mi se da si de la realtek nu doar de la programul AIMP3, stie careva cum sa rezolv? adica cand dau sunetu incet sa se dea doar din acel program nu si de la realtek ( VOLUME ALA DIN BARA DE TASCURI DE JOS DE LANGA CEAS ). big grin

2 răspunsuri:
| MotanuJmekerit explică:

Da frate, dar nainte nu era asa..mergea sa dau doar de la aimp nu se schimba si de jossad

| Sicoe_Seby_1972 a răspuns:

Tastatura multimedia ia comanda directa doar pentru realtek volumul din bara de jos nu ai ce sa-i faci altceva