| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa urmez Scoala Populara de Arte si Meserii " Tiberiu Brediceanu",Brasov pentru a invata sa cant la acordeon. Insa sunt confuz, pe site-ul lor spune ca trebuie sa dai examen,desi nu am gasit niciunde in ce consta acel examen. Si de ce ar trebui sa dau acest examen, daca eu vreau sa fiu luat de la 0 ca si incepator? Nu este normal ca sa fii luat de la 0, ca doar de aia te duci la scoala, ca sa inveti. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Selysium98 a răspuns (pentru cevdet):

Nu stii sa citesti ce am intrebat?

| cevdet a răspuns (pentru Selysium98):

Se pare ca tu nu stii sa citesti conditiile. Mura-n gura si tot nu te descurci. Vezi ca nu e pe prima pagina ci mai jos. Dar daca nu te descurci cu asta, ramai la clasa a 8-a ca e destul.

| Selysium98 a răspuns (pentru cevdet):

Repet, nu se specifica in ce consta acel examen de admitere. Doar data, sala si discplina la care se dau.