| SoulOnFire a întrebat:

Cine e din Severin si e pasionat de muzica? Nu orice fel de muzica, rock si metal si subgenurile lor happy Caut membrii pentru a forma o trupa si inca nu am gasit. Credeti ca am vreo sansa? yawn

Răspuns Câştigător
| l1t7leb0y19 a răspuns:

Hey,salut :-)
In primul rand vreau sa stii ca DA, 100% AI SANSA SA ITI FACI ACEA TRUPA daca intr-adevar iti doresti asta,si nu renunti sa cauti :-)
Iti doresc din tot sufletul mult succes,si AI MAXIMA INCREDERE CA VEI REUSII,daca tu vrei ceva cu adevarat,si esti dispus sa lupti cu orice obstacol, pentru a ajunge acolo unde iti doresti, NIMIC nu poate oprii! Ai un vis, lupta pentru el in fiecare zi.Nu renunta! Esecul nu inseamna sa cazi,esecul inseamna sa nu te ridici :-) Asa ca daca vezi ca nu ai rezultate acum,inseamna ca trebuie sa incerci in alta parte, altfel, si tot exista o metoda care iti va veni n minte, daca tu chiar nu renunti si vrei cu adevarat sa realizezi cu adevarat acea trupa! Iti doresc mult succes! O seara superba in continuare :-)

3 răspunsuri:
| nowar a răspuns:

Da,sunt destui tipi/tipe care se le au cu muzica prin Severin.Depinde cat te pregatit esti si tu in acest domeniu, dar sanse exista chiar daca traim in Romania.Deci sa inteleg ca esti din Severin? thinking

| SoulOnFire explică:

Mersi fain happy

| l1t7leb0y19 a răspuns (pentru SoulOnFire):

Ma bucur ca te-am putut ajuta :-)
P.S: Daca iti doresti ceva cu adevarat, merita tot efortul :-)