| Erik_Gergely_1989 a întrebat:

Salut cum as putea sa fac mai multe vizionari si sa atrag abonati? care imi puteti spune va rog sa lasati un raspuns foarte rapid sunt la inceput va multumesc!

Linkcanal:https://www.youtube.com/channel/UC0rA75NwDlSCacJ_MTGJhlg

Like Subscribe

4 răspunsuri:
| millar a răspuns:

Pai daca faci ceva interesant poti sa incerci si vb cu alti vlogari si daca le place sa te recomande ( vlogari ca Ilie ca Bianca Adam ca Sely sau Vald Munteanu Cristi Munteanu Etc )

| Erik_Gergely_1989 explică (pentru millar):

Unde ii gasesc pe accesti Vlogari?

| millar a răspuns:

Si acum am vizionat canalul tau si nu mi se pare ca faci ceva vlog, e ne interesant

| millar a răspuns:

Pe yotube, doar ca tu nu ai nimic., vlog ceva, ai decat niste cantece si mna nu o sa te poata ajuta