| AndyAndrei77 a întrebat:

Salut, este o melodie pe care am auzit-o recent într-o mașină și nu am apucat să folosesc Shazam. Știu că este oarecum cunoscută, știu că a fost folosită la În Puii Mei. Nu prea are vocal, deci suna cam în felul următor.

Tanananana tanananana tanananana
Tam-tam
Tanananana tanananana tanananana
Tam-tam

Și cam astea ar fi, nu știu dacă melodia conține și vocal dar eu o țin minte așa cum am încercat să reproduc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NONONO -Pumpin Blood?

Am multe melodii, daca ai fi avut si alte detalii, te ajutam (._.)
Ce fel de melodie era?
Ai vreo melodie asemanatoare cu ea?

| AndyAndrei77 explică (pentru anonim_4396):

Din pacate nu este aceea. Genul melodiei este electronic si parca suna putin a melodie "de urmarire"