| oati33 a întrebat:

Salut.
Sunt din Arad.
As vrea sa alcatuiesc o mica trupa pentru cateva concerte (desigur - cover'uri)... pentru moment. Si cand spun concerte ma refer intr-un club sau undeva (nu cine stie unde). Daca e sa fie serios, se ajunge pana acolo. Mai ales Pink Floyd cine stie, sau chiar orice altceva ca de repetat se poate impreuna.
Chiar doresc sa alcatuiesc trupa de la 0. Eu unul sunt solist. Dar tot mai e nevoie de solisti, tobosari, chitaristi, clapari si ce mai e necesar.
Daca stiti sau cunoasteti pe cineva care ar stii, va rog da-ti add pe messenger la "just_oati".
Va multumesc din suflet anticipat.

2 răspunsuri:
| nooname237 a răspuns:

Hei eu sunt din arad si stiu sa cant la chitara, cati ani ai?