| KyraW a întrebat:

Vreau sa-mi fac o trupa (de muzica), pe ce site sau unde as putea da un anunt pentru asa ceva? Solisti sau chitaristi sau tobosari, important e sa aiba talent.Nu conteaza foarte mult la ce intrument canta (sau cum suna vocea)

10 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Salut! am vazut intr-o dimineata la razvan si dani un pusti (13 ani) care vroia la fel sa-si faca o formatie (el era tobosar ) si taicasau canta foarte bine si la invatat, cauta la arhiva la neata cu razvan si dani si o sa vezi big grin funda?tongue

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Salut,po sa pui anunt pe diferite site-uri de socializare,cum ar fi facebook,twitter. pune si pe TPU(ma rog, ai pus deja lol).da si massuri la prietenii tai si spune-le eventual sa le dea mai departe si poate leo vedea cineva interesat. sper ca te-am ajutat, salut!

| Cosminaaaa999 a răspuns:

Ce fel de muzica?

| CarlaD a răspuns:

Vreau si eu vocal. yo_frg@yahoo.com

| biacris24 a răspuns:

Buna intra pe saitu asta vreausieuoformatie.com

| Wargrave_Andy_1980 a răspuns:

Tu esti tobosar? Si de unde esti?

| smile95vs a răspuns:

Omule eu sunt vocalist si daca vrei sa vb id :crazzy-smile95 si discutam noi

| smile95vs a răspuns:

Lol

| Radu8 a răspuns:

Esti din Romania? sau din R.Moldova

| KyraW explică (pentru Radu8):

Romania,si munteanca! Si ma laud!