| iulianus111 a întrebat:

Sall am o intrebare:
Ce s-a intamplat cu repu romanesc?
PUYA-ce e cu el ca s-a dat prea pe comercial
Marijoana-De ea n-am mai auzit nimic
Sisu-Nici de el
cE naibi ca din 2000 paraca doar bug mafia mai socate ceva
deci?

3 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Guess who mi se pare mai bun ca puya happy

| cRIT a răspuns:

Daca pomenesti de puya e clar ce rap asculti tu.Guess who e comercial acum.singurii care mai canta rap sunt:Cedry2k,DOC,Deliric,Profetu.Nimeni altul, Cumicu, Arssura.Si cam atat.

| Sunday a răspuns:

In primul rand, nu e "rep", e RAP. Deci fii atent prietene:
Puya s-a dat pe comerciale de multa vreme, ceea ce face el acum se numeste pop si e pacat. Avea talent si a fost unu din primii care a facut hip hop in tara.

Doi la mana : Marijoana e o gluma, e si ea pe acolo, de decor, nu face hip hop si nici nu a facut. E doar o gluma proasta.

Trei la mana : Sisu a scos un album cu grupu Haarp Coord ( care e format din Cedry2k, Dragonu 47, Pacha Man si bineinteles, Tudor Sisu. Pun pariu ca nu ai auzit de niciunul dintre ei).

Patru la mana : Ai mult tupeu sa zici ca doar BUG Mafia mai scoate ceva. Recent a fost lansat "Colaborari" de Cedry2k, "Inspectia tehnica periodica" de Deliric1, si " Scapat de sub control" de DOC. Si pe 15 luna asta, DOC o sa mai scoata si "Lucrare de control". Nu te supara daca iti zic, dar daca nu ai auzit de Cedry2k, C.T.C (FacemRecords cu alte cuvinte) si de ceilalti grei din hip-hopul romanesc, inseamna ca habar nu ai cu ce sa mananca genul acesta de muzica.