| pwp a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Ai se eu te pego a lui Michel Telo. Mie mi se pare ca devinde un adevarat fenomen! Se vede si aici pe TPU big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

E un căcat.Nu mai vorbiti despre asa ceva, ca ii faceti publicitate negativa, si o faceti mai cunoscuta.Nu o ascultati,uitati de ea, si asteptati sa vina urmatorul "fenomen" muzical de ghena, care sa va incante ciolanele prin cluburi.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Panarama de melodie not listening

Răspuns utilizator avertizat
| Laura a răspuns:

N-am ascultat-o și sincer nici n-o s-o ascult. Îmi dau seama că e doar o altă melodie de rahat de care va uita toată lumea peste 2 luni doar când aud 3 sferturi din liceu fredonând-o.

| Gorath a răspuns:

Mie mi se pare că deveniţi mai proşti pe zi ce trece. Înainte eraţi acceptabili când venea vorba de muzică,dar acum zici c-a dat malaria-n voi,şi v-a afectat creierul, nu pielea,mai ales de când cu acest "fenomen".Mda,n-ai ce să le ceri mă, atâta îi duce capul, şi atâta ascultă. Majoritatea sunt de o mediocritate cu mult sub medie, si cu un IQ de peste 10 ori mai mic decât E-urile de pe o cutie de lapte praf.
Părerea mea despre melodie nu există.Nu pot avea o părere despre aşa ceva, sincer.

| pwp explică (pentru Gorath):

La cine te referi cand zici''deveniti mai prosti pe zi ce trece''?
Din intrebarea mea deduci ca imi place foarte mult melodia?

| Gorath a răspuns (pentru pwp):

Mă refer la majoritate, e de la sine înţeles. Dacă mă refeream strict la tine, ziceam "eşti mai proastă pe zi ce trece".

Răspuns utilizator avertizat
| pwp explică (pentru RockinLife):

Pentru ca este un fenomen!
Cum este si ''Sfarsitul lumii''. Asta inseamna ca vreau sa mor?

| pwp explică (pentru RockinLife):

Si eu stiu 2-3 oamnei care urasc melodia, dar si 10-20 care o asculta non-stop.
Si este un fenomen pentru ca este ''ascultata'' de majoritatea oamenilor. Oriunde ma uit,la tv,la pc,la radio (ascult) Ai se eu te pego e lidera, chiar si pe strada, oamenii fredoneaza melodia asta!

Răspuns utilizator avertizat
| Bitter a răspuns:

Melodie comerciala fara sensstraight face

| Fiction a răspuns:

Mie nu-mi place.Sa vezi si versurile in romana.

| Crucified a răspuns:

E naspa compusa din 2 cuvintele si se repeta de 1000000 de ori, offf bine ca a iesit din top!

| pwp explică (pentru Crucified):

Noul ''hit'' : Vara nu dorm a lui Connerct-r

| Crucified a răspuns (pentru pwp):

Yep. stiu... m-au zapacit colegii mei cu ea raised eyebrows

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

E nasoala rau melodia.

| RaluuxD a răspuns:

Da, intr-adevar e frumoasa melodia, dar in curand va vi o melodie ca oricare alta pentru ca o sa apara altele noi.big grin