| anonim_4396 a întrebat:

De ce lumea nu recunoaste ca asculta manele! Este o rusine sa zici pe sleau ca asculti manele? Mam uitat pe Youtube la videoclipuri cu manele si am vazut ca au o multime de vizionari! Mie sincer nu imi este rusine si chiar recunosc!

2 răspunsuri:
| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Poate pentru ca unii chiar nu asculta, dar TU, ala care se apuca sa zica acelasi lucru ca toti cocalarii din Romania (nu ma refer neaparat la tine, daca te simti asta e), faptul ca tu asculti asta nu inseamna ca daca cineva zice ca nu asculta minte. Pana mea, ganditi inainte sa spuneti.

| TrialByFire a răspuns:

Si ce daca au multe vizualizari? Multe muste sunt atrase de un rahat, asta inseamna ca e ceva bun? Din pacate asta este muzica care atrage cei mai multi romani care primesc mura in gura ceea ce se difuzeaza la radio(Ex Radio zu, 21), in loc sa caute chiar ei muzica buna care sa le placa cu adevarat.

Maneaua e un gunoi muzical de care e bine sa te feresti.