| xRaLuCaX a întrebat:

imi spuneti si mie va rog niste trupe gen: Skillet sau Linkin Park sau Sum 41 (NU METALICA SAU GUNS AND ROSES sau trupe de genul asta pentru ca nu imi plac deloc). funda la cele mai bune trupe :*

14 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

METALLICA*
Ai călcat cam strâmb.Metallica e o trupă bună,şi Guns N'Roses la fel. Oricum,încearcă nişte Avenged Sevenfold,Slipknot,Chevelle,Fall Out Boy,Paramore,Breaking Benjamin, Three Days Grace, 30 Seconds to Mars,Switchfoot,Drowning Pool,The Rasmus,My Chemical Romance,Kings Of Leon,Foo Fighters,Razorlight,The White Stripes,Rise Against,Papa Roach,Neon Trees,Bon Jovi,Limp Bizkit,System Of A Down,Franz Ferdinand,Hoobstank,Red Hot Chili Peppers, Foals, Green Day.Astea sunt genul de trupe apreciate de orice...vietate.

| Gorath a răspuns:

Încercă asta.http://www.youtube.com/watch?v=Yh_s9gVfoMw. N-are cum să nu-ţi placă...

| wforweirdo a răspuns:

Puteai să spui mai simplu " Salut TPU îmi spuneţi şi mie nişte trupe comerciale şi de căcat gen LP Skillet sau Sum 41?" Să-ţi fie ruşine, tu habar nu ai cum se scrie Metallica dar eşti sigură că nu îţi plac melodiile de la ei. La fel şi cu Guns 'N' Roses. Chiar m-ai enervat.

| drachenblut a răspuns (pentru wforweirdo):

Sunt curios de top ten-ul tau de trupe preferate happy "trupe comerciale si de ****" nu modereaza nimeni chestiile astea?

| wforweirdo a răspuns (pentru drachenblut):

Top-ul se schimbă pe zi ce trece, dar să zicem că una din trupele mele preferate ar fi Kalmah, pentru că ştiu toată discografia şi nu am găsit nicio piesă care să nu-mi placă.

| drachenblut a răspuns (pentru wforweirdo):

Foarte tare ca asculti Kalmah, nu cred ca stiu 10 oameni care sa ii aibe in playlist. Totusi sa te legi la modul asta de o persoana care nu asc metallica si guns...nu da bine deloc. daca fetei nu-i plac astea 2 ASTA E. e vreo regula scrisa undeva ce trupe trebuie sa iti placa ca sa fi roacher TRV? think about it... tiganisme d'astea cred ca doar la metalisti se intalnesc

| wforweirdo a răspuns (pentru drachenblut):

Ai înţeles tu greşit. M-am luat de ea pentru că nici măcar nu ştie să scrie corect Metallica şi GNR, de unde reiese clar că nici nu s-a obosit să asculte cum cântă, eventual un Don't Cry şi Notting Else Matters. Dar oricum, cine sunt eu să judec? Din partea mea să asculte LP, de nu scria Metalica nu mă luam de ea.

| drachenblut a răspuns (pentru wforweirdo):

De acord, l-am vazut si eu pe unu care era confuz ca asculta "dead metal" si rap. don't cry si nothing else matter sunt indeed piese foarte bune. imi cer scuze atunci si multumesc pentru explicatie. ma bucur ca se poate discuta si amiabil cu oamenii pe aici

| wforweirdo a răspuns (pentru drachenblut):

Şi eu am văzut întrebarea aialaughing Eu nu am treabă cu nimeni, dar când cineva vorbeşte prostii chiar nu mă pot abţine.

| xRaLuCaX explică (pentru wforweirdo):

Pai tocmai deoarece nu imi plac acele 2 trupe nici nu ma intereseaza cum sa le scriu corect

| wforweirdo a răspuns (pentru xRaLuCaX):

Ai ascultat măcar câteva melodii?

| xRaLuCaX explică (pentru wforweirdo):

Da, si mie nu imi plac deloc. ma rog, poate tie iti plac altfel de melodii... fiecare cu gusturile lui

| BadBoyCristy a răspuns:

Adam Lambert, The Rasmus, Tarja, Tokio Hotel, U2, Rolling Stones, My Chemical Romance.

| drachenblut a răspuns:

AFI, FlyLeaf, Godsmack, Disturbed, HIM astea mai noi, iti recomand sa faci un cont pe last.fm, si dai search trupa x preferata...iti dau ei trupe asemanatoare. Ah si Tarja nu asculta decat cu Nightwish, de la tokio hotel o sa devi ghey. My Chemical Romance primele 2 albume. cheers