| TheSkull a întrebat:

Unde pot gasi lectii de chitara electrica in Bucuresti?
Repet chitara electrica nu clasica sau electro acustica

Dau funda +vot

Răspuns Câştigător
| VranciuAngica a răspuns:

Salut!

Ma numesc Ciprian Martin. Sunt chitarist intr-o trupa de tech death din Bucuresti numita Spectral. Am ceva ani de pregatire muzicala in urmatoarele domenii:

- Chitara electrica (profesori: Temistocle Epaminonda, Cornel Ursu)
- Chitara clasica (profesor: Catalin Stefanescu - Conservator Bucuresti)
- Teorie muzicala (profesor: Gheorghe Stroe - Conservator Pitesti)

Daca esti interesat sa iei lectii de chitara electrica ma poti contacta la adresa de mail asgard_metalhead@yahoo.com

Lectiile se vor face in Bucuresti, zona Unirii. Te poti deplasa cu chitara si procesorul tau sau poti repeta pe sculele din dotare; tu alegi

Dupa primii pasi care vor fi cam aceiasi (in functie de evolutie) pentru fiecare, iti poti alege genul de rock pe care vrei sa-l abordezi (orice gen vrei tu)

Prima lectie este gratuita si dureaza intre 60 - 90'.

Daca esti multumit poti continua si opta pentru una din variantele:

- 60' = 20 ron
- 120' = 35 ron

Tot tu decizi si cand vrei sa vii (o data sau de doua ori pe saptamana, bilunar sau o data pe luna).\

| TheSkull explică (pentru VranciuAngica):

Eu ti-am vazut anuntul de pe net dar m-am gandit ca nu mai este valabil.
Abia astept big grin

1 răspuns: