| 2Dragos2 a întrebat:

vreau sa fac un filmulet in care sa fac eu un video la o melodie si acel video sa fie realizat din mai multe poze care sa reprezinte versuri sau chiar cuvinte din piesa
e cineva care vrea sa ma ajute sa fac filmuletul?
adica sa ma ajute sa caut poze, melodii... si o sa fac eu colaju si apoi il trec si pe el ca realizator al filmuletului big grin

si inca o intrebare big grin
e legal daca fac acest video si il pun pe youtube? big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. daca folosesti poze care nu-ti apartin si melodii care de asemenea nu-ti apartin, nu e legal!

| 2Dragos2 explică (pentru anonim_4396):

Nici daca folosesc fragmente de melodii care nu imi apartin sau doar negativul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici. tot ce nu-ti apartine, facut de mana ta sau de mintea ta happy, este ilegal!