| bestia69k20 a întrebat:

Salutare.Astazi am filmat 1 tutorial la un joc dar am uitat sa pornesc muzica, si acum nu stiu cum sa bag o melodie.
Cand urc filmuletul pe youtube umblu pe la setari dar cand sa caut melodia(am incercat vreo 10 melodii)imi apare ca nu s-au gasit potriviri..de ce? Dau funda, cui ma poate ajuta cum sa bag sonor la filmulet!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

De ce nu încerci să adaugi coloană sonoră folosind Windows Mouvie macker. dacă vrei neapărat soluție leneșului, adică cea cu YouTube-ul atunci ia în calcul ca melodia aleasă trebuie să fie unică pe site, în sensul că materialul postat nu trebuie să conțină părți din melodiile ce sunt pe youtube, precum nici cele mai mici potriviri, de unde și mesajul primit.Succes

| bestia69k20 explică (pentru DeyCj):

Mda,nu am inteles eu prea binem, dar incerc cu Movie Mekarlaughing

2 răspunsuri:
| DeeaV a răspuns:

Trebuie sa detii drepturile de autor ale melodiei sau sa o ai cumparata. Asta-i legea.