| Hehehahah a întrebat:

Salut. Voi ascultați paraziții? laughing Ce părere aveți? Eu ascult și sunt fan, mai ales că au dreptate prin unele lucruri pe care le spun happy

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Parazitii de la tv, cand nu e semnal/program? Nu, biziie prea tare. laughing
Daca e vorba de "Parazitii", trebuia sa scrii cu P mare.winking happy

| Green66 a răspuns:

Nu, cum să asculți așa ceva... sunt misogini, rasiști și homofobi. Tratează urât femeile în piese iar în viața reală sunt niște romantici incurabili, n-au credibilitate laughing
În altă ordine de idei, nimeni nu recunoaște, toată lumea fumează.

| EcceHomo a răspuns:

Căpitane, raportez!
-nu sunt fan, dar îi mai ascult. happy