| Marius96 a întrebat:

Salutare,

Azi mi-am legat combina la calculator prin cablu jack cu RCA, problema este ca atunci cand pun muzica pe calculator se aude in boxe un bazait de ala ciudat, care face sa nu se intelega versurile muzici, si nu stiu de ce apare acel bazait straight face. Daca bag in combina un CD cu muzica acela merge perfect fara alte zgomote...
Nu stiti care ar putea fi problema?straight face

7 răspunsuri:
| Dafuqq a răspuns:

Pai boxele au o problema, si mie mi se intampla la fel pe calculator (sunt pe laptop).
I s-a mai intamplat si varului meu asa ceva dar nu i se auzea decat bazaitul, nu si muzica( nu a conectat bine boxele la pc).
Sper ca ti-am fost cat de cat de ajutor

| Marius96 explică (pentru Dafuqq):

Boxele nu au nimic. Daca bag CD in combina muzica se aude perfect, daca pun muzica de pe PC nu se aude nimic, doar bazaitul ala angry.
Eu le-am conectat bine si tot nu merg x(

| Dafuqq a răspuns (pentru Marius96):

thinking PC-ul e de vina, atunci!
Daca are un prieten de-al tau un laptop incearca sa-ti testezi combina pe-al lui.
Daca nu merge nici asa, du-te si tu acolo de unde ai cumparat combina thinking

| Marius96 explică (pentru Dafuqq):

Am dus-o chiar dupa ce ti-am raspuns tie laughing
La vecinul meu merge muzica de pe PC, la mine nu merge straight face,
nu stiu, unde sa umblu la PC am tot cautat dar n-am gasit nimic straight face

| Dafuqq a răspuns (pentru Marius96):

Parerea mea, ori PC-ul ori setarile lui e de vina thinking In maxim o ora o sa-ti zic ce trebuie sa faci.

| Dafuqq a răspuns (pentru Dafuqq):

Scuze exprimarea laughing. Sunt de vina *batting eyelashes

| Dafuqq a răspuns (pentru Marius96):

Ai putea sa-mi dai ID-ul tau de mess, sa te ajut?big grin