| spyke321 a întrebat:

Salutare tuturor!
Hey va mai aduceti aminte de ASIA? Eu unul ascult melodiile lor de cand aveam 3-4 ani si eram foarte fericit. Voi ce amintiri aveti cu aceasta formatie? :X

2 răspunsuri:
| Jandi a răspuns:

Tin minte ca ascultam melodiile lor tot timpul si le fredonam in legea mea cu un microfon de jucarie in manahee hee ...Imi placea foarte mult Irina si incercam sa o urmez, iar la gradinita cantam impreuna cu colegii mei melodia "inima mea" :X erau preferatele mele happy

| BiscuiteOreo a răspuns:

Le ascultam melodiile cand eram mica si pe la 4 ani mama imi facea coditele pe care le avea Sorana laughing.