| ZigZagMTFK a întrebat:

Salutari TPU! Stiti in cate limbi este cantata Zaleilah si care sunt acelea? big grin dau funda raspunsului corect straight face

Răspuns Câştigător
| カルメン a răspuns:

Engleza si spaniolahappy

16 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Mandiga a primit prea multe limbi pentru a fii numarate.

| ZigZagMTFK explică:

Hai ca va dau un indiciu sunt 3 limbi si sa fiti atenti care e a 3-a. Ascultati bine melodia laughing.

| カルメン a răspuns (pentru ZigZagMTFK):

Si care ar fi acele trei limbi?

| ZigZagMTFK explică (pentru カルメン):

Secret

| カルメン a răspuns (pentru ZigZagMTFK):

Inseamna ca nici tu nu stitongue

| ZigZagMTFK explică (pentru カルメン):

Stiu care sunt dar zi-mi tu laughing) ca sa iti dau funda puppy dog eyes

| カルメン a răspuns (pentru ZigZagMTFK):

Pai tocmai ca nu stiu, eu am zis ca engleza si spaniola, iar tu ai zis ca mai multe, deci spune-mi si mie te rog acele multe si iti dau vot amuzant si folositorhappy

| ZigZagMTFK explică (pentru カルメン):

Of... Nu pot sa rezist! laughing bine ultima limba din melodie este Romana! Undeva zice de mai multe ori, dar incet "Hai baaai" asta e ultima limba care se aude in melodie.

| ZigZagMTFK explică (pentru カルメン):

Mai vrei si funda? laughing lasa ca te omor pana nu depuii oua laughing si nu mai ai nevoie. Glumeam acum chiar mai ai nevoie de funda? 8-)

| カルメン a răspuns (pentru ZigZagMTFK):

straight face serios, eu nu am auzit sa foloseasca si limba romana! ce-i drept ca nu imi place melodia, dar am ascultat-o si nu imi aduc aminte de : "hai baaai", dar in fine.

| ZigZagMTFK explică (pentru カルメン):

Da chiar este striga un baiat din trupa in timp ce canta fata aia...strigaaa incet. Pe bune

| ZigZagMTFK explică (pentru カルメン):

Deci... ai nevoie de funda?

| カルメン a răspuns (pentru ZigZagMTFK):

Nu raspund la intrebari pentru fundite. raspund pentru ca imi place sa ajut oameniwinking

| ZigZagMTFK explică (pentru カルメン):

Eu tot ti-am dat funda big grin

| カルメン a răspuns (pentru ZigZagMTFK):

Multumesc!happy