| StopCardiak a întrebat:

So...Am spart vaza mamei[una dintre miile de vaze, de fapt are doar 20, mrg acum 19]si verisoara mea stie acest lucru si a zis ca ma spune daca nu-i fac rost de,, Revelionul Recordurilor-A. S. I. A,, deci vrg ajutati-ma ca de nu...ADIO CACLUCATOR 2 SAPT! PLSSS FUNDA

3 răspunsuri:
| StopCardiak explică:

Si a fost din greseala

| DennK a răspuns:

Deci.La vara ta zi k te doare`n 14 daca ea te spune la mama ta.Asa o sa creada k mama ta nu iti face nimic daca aflawinking.
Deci.Vaza aia... daca tot verisoara ta aia rea vrea sa te zica, zi tu zi cv de genu`: "Mama. tiàm spart vaza.Proasta de var`mea a vrut sa mi`o sparga in cap dar m`am ferit.
Mama,stiu ca merit pedepsita dar ti-am spart vaza.N`a fost cu intentie deci, te rog, iarta`ma.big grin
La altii au functionat. Speram ca si la tinee.hee hee