| milkie a întrebat:

Ați spart vreodată un lucru de valoare? (de exemplu: un telefon, vaza preferată a mamei, etc.)

25 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Un telefon si o masina.
Le-am reparat pe ambele, asa de consolare. N-am vrut sa las vizibile, urmele prostiei mele.
Altii se lauda cu ce au spart...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Multe. Dar acum imi aduc aminte un fel de vitrina in care era u mai multe. Dar era si un bibelou. Un baiat care tinea mana intinsa. El statea pe o buturuga laughing
Iar deasupra lui era un corp de mobila. Se inchidea cu o cheie. Mi a picat cheia fix in capul aluia si asa frumos, l-am decapitat.
Acum tine capul in poala laughing

Dar mai frumos e ca incercand sa il lipesc i-am rupt si mana... laughing

| LoveSleep a răspuns:

Himenul e de valoare?

| Doub a răspuns:

Nu, m-am limitat doar la chestii naşpa.

| J0B0MAT a răspuns:

Au spart părinţii nişte pahare şi ceşti care îmi plăceau mult.

| milkie explică (pentru J0B0MAT):

Lasă că au mai făcut și ei loc în dulapul din bucătărie.

| J0B0MAT a răspuns (pentru milkie):

Şi ce loc, mai ales atunci când a trântit mama mobila din sufragerie cu cele mai frumoase pahare, ceşti, farfuriuţe.sad

| milkie explică (pentru J0B0MAT):

Awww. Cumperi altele, nu-i nimic.

| J0B0MAT a răspuns (pentru milkie):

Dar nu vor mai fi aceleaşi. Oricum, asta a fost acum mulţi ani.Dar tot au mai continuat să spargă ai mei.Am spart şi eu pahare, farfurii, dar nu ştiu cum reuşeau ei să spargă exact ce era mai frumos.

| milkie explică (pentru J0B0MAT):

Aoleo, nu îi mai lăsa în bucătărie. Dărâmă casa.

| J0B0MAT a răspuns (pentru milkie):

Nu? Asta le-am zis şi eu.laughing

| R0R0 a răspuns:

Cred că am spart o gramada de farfurii la viata mea.

| GolopențaAdrian a răspuns:

Eu cand eram mai mic m-am lovit de perete si mi-am spart capul

| milkie explică (pentru GolopențaAdrian):

Mai e creierul intact?

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru milkie):

Nu ca a fost demult

| Aberdeen a răspuns:

Daa, am primit o orgă mai mică de la tata când aveam vreo 5 ani, și țăndări am făcut-o. Bine că nu aveam conștiința prea dezvoltată pe atunci, c-aș fi plâns ore în șir!

| BadAngel3 a răspuns:

O tableta.Scuze tatii. :')

| Krixxus a răspuns:

Cate telefoane nu am spart laughing)

| milkie explică (pentru Krixxus):

Și eu am scăpat azi un iPhone 6 pe gresie. Ce bine că nu era al meu.;^)

| Krixxus a răspuns (pentru milkie):

Cred ca proprietarul trebuie sa fie foarte fericit

| milkie explică (pentru Krixxus):

M-a alergat vreo două ore de fericit ce era.

| Krixxus a răspuns (pentru milkie):

Lasa ca e bine, miscarea e sanatoasa.

| milkie explică (pentru Krixxus):

Mă văd mâine cu el la școală și dau vreo alte trei kilograme jos.

| Krixxus a răspuns (pentru milkie):

Ii spui ca e mai " special" acum, are o amintire de la tine.

| milkie explică (pentru Krixxus):

Câte amintiri i-am lăsat eu până acum. :^)