| g00dmorning a întrebat:

Hei TPU, dati-mi si mie niste "strategii" sa ii marturisesc mamei de exemplu ca am facut ceva rau (spart o vaza, ma rog).

9 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

"Mami, mami, ştii vaza aia urâtă de pe birou? Nu mai e, am spart-o.
Acum, dă să te îmbrăţişezzzzz"

| Suck a răspuns (pentru Doub):

laughingbravo puiule...şti cablu ala urât de la internet? L-am taiathappy

| Doub a răspuns (pentru Suck):

laughing)))))

| Radu284 a răspuns:

Ce strategii? Ii zici ca ai facut asta, si eventual ca o sa iti indrepti greseala (repari vaza, faci treaba prin casa in plus, etc.)

| alexandrualind a răspuns:

Spui Imi pare rau si iti ceri scuze.

| g00dmorning explică (pentru alexandrualind):

Prea simplu laughing Eu vreau sa imi reduca pedeapsa.

| alexandrualind a răspuns (pentru g00dmorning):

Nu o sa mai fac asta niciodata. Poate asta merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Mami, azi mi-a curs sânge pe nas şi pe gură. A, şi ţi-am spart vaza."

| roman24 a răspuns:

Îi spui:
"mama stii ca te iubesc foarte mult si esti cea mai buna mama si îmi pare rau ca ex.am spart vaza"
Sau îi pregatesti ceva de mâncare sau o ajuti cu ceva