| Tokha a întrebat:

Sondaj.Pro sau contra manele?

Răspuns Câştigător
| DiannaDia a răspuns:

Contra!

83 răspunsuri:
| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Pro :X

Răspuns utilizator avertizat
| Libelle a răspuns:

Efectul de turma a ajuns si aici
pro pentru manelele frumoase
contra pentru manelele ascultate de cocalari, in care ori se jeleste salam ori se lauda guta

| Andreea0678 a răspuns:

Contra.

| FackingJungle a răspuns:

COntra! fara cuvintestraight face

| AlexandraHristov a răspuns:

Nu am nimic cu manelistii, am ceva cu manelele si muzica fara mesaj in sine.

| mysterious a răspuns:

Contra!

| Denisa_9583 a răspuns:

Contra!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pro si contra. unele sunt chiar misto, dar altele nu le suport.winkingwinking

| Bot a răspuns:

Contra

| Maria002 a răspuns:

Contra Clar

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Pro, ma, pro.sa vedem ce-mi faceti?>))

Stefan
| Stefan a răspuns:

Contra .

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici pro nici contra. Indiferent. Nu ascult manele, dar nici nu imi pasa cine asculta happy

| Tudor1212 a răspuns:

Contra.contra! cu siguranta

Răspuns utilizator avertizat
| gabygaby199 a răspuns:

Contra

| TheCoon a răspuns:

Eu nu ascult.Sunt rocker pure blood. Nu am nimic cu nimeni, nu am nimic cu cei care asculta manele. dar ei au ceva cu minehappy. CONTRA!

| forever4you a răspuns:

Contra! eu i's cu rocku o sa ascult rock si din mormant!

| Daviiiiiid a răspuns:

Contra x(

| Do_3377 a răspuns:

Uuuuuuuuuuooooo contra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra! nu pot sa cred ca cineva poate sa asculte asa ceva.adica in versuri nu gasesti decat expresi de genul"fara numar"sau"solo"si altele. sunt oribile. dar din pacate la noi la scoala aproape toata lumea asculta manele.este doar un gurp mic de copii care nu asculta asa ceva.acel grup asculta numai rep, rock, hip-hop... din acel grup fac parte si eu si nimeni nu ne intelege.toti se uita ciudat la noi cand ne vad stand pe banca si ascultand rock. dar noua nu ne pasa. fiecare cu parerea lui.happy

| JeffHardy_8598 a răspuns:

Uras manelele cinei cu mine?

| RedNose a răspuns:

Idem @RoRoxanawinking

| LittleandLiars a răspuns:

Contra!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contraa`! Cred ca au o influenta negativa asupra limbajului celor care asculta asa ceva!

| IEatCrayons a răspuns:

Contra!

| DE3a94 a răspuns:

Contra.