| Tokha a întrebat:

Sondaj.Pro sau contra manele?

Răspuns Câştigător
| DiannaDia a răspuns:

Contra!

83 răspunsuri:
| Sabina_1904 a răspuns:

Contra!

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Contra

| veronica a răspuns:

Contra

| IuBiReInt3RzIsa a răspuns:

COntraaaa!

| Elena1234456 a răspuns:

Imi este indiferent.Nu imi plac persoanele care pun manele pe strada si deastea.Fiecare asculta ce ii place - eu nu ascult asa ceva.

| Kiyy a răspuns:

Eu sunt Contra Total!

| amy_3939 a răspuns:

Contralaughing

| PredatoR a răspuns:

Fiecare are dreptul sa asculte ce vrea. Poate sa fie un om foarte de treaba si sa asculte manele si noi il respingem pentru ca este "cocalar". Pe site-ul asta nu o sa gasesti niciunul care sa zica PRO manele iti dai seama... si chiar daca ar fi n-ar avea curajul sa recunoasca deoarece toti i-ati sari in cap. Si la o petrecere aniversarea/majoratul cuiva n-o sa asculti rock si numai house-uri intruna o sa se bage si manele si populara si de toate. Ce ar fi daca intr-un anumit loc s-ar baga un singur gen de muzica? Te-ai plictisi dupa 30 min. Deci sunt PRO, fiecare om are dreptul sa asculte ce vrea si ceea ce ii place, bine ca majoritatea is golani si vagabontzi care asculta, aici nu comentez.

| kidaa a răspuns:

Contra

| Dragotta a răspuns:

Contra

| stefu a răspuns:

Contra big grin

| Ana a răspuns:

Pro

| Andraanda a răspuns:

Contraaa :X

| MiruFcrb a răspuns:

Contra.
Poate unora le plac, dar mie mi si par aiurea pentru ca, in primul rand, cei care canta nici nu vorbesc corect si asta strica tot! Versurile sunt sub orice critica si par ataat de false! De fapt chiar sunt, ma rog...
Si o manea...hmm,ce contine ea? Pai de obicei ori sunt versuri despre cat de bogat este x ori cat de suparat din dragoste este y. Pe bune acum, mi se par jenante!
Nu zic nimic de cei care le asculta, chiar ii apreciez ca pot suportalaughing.

| Andra_8213 a răspuns:

Manelele e muzica de rromi, din contra nu suport tiganii, dar sunt multi/multe care le plac nimeni nu ii poate contrazice, fiecare face ce vrea, asculta ce vrea nimeni nu-i controleaza, sincer mie nu imi plac deloc manelele eu una o ard pe hip-hop si pe rapp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categori ca sunt CONTRA!

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Contrrraaaaa toata viata mea!:*

| Violetta2303 a răspuns:

Nu ma intereseaza:-J doar sa nu puna pe strada daca vor sa asculte sa asculte dor pentru ei :-Jbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai sa înteleg. Tu, sâmbata dimineata, la ora 10, faci sondaje pro si contra manelelaughing?

Get a life, girl and do this now, until it's not to latelaughing
Who knows. laughing

| RoRoxana a răspuns:

Prohappy
Nu ascult pe strada sau chestii de genul dar la un chef nu o sa ascult Celine Dion sau rockhappy @Predator16 ai dreptatewinking

| Doddel a răspuns:

Contra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contra!

| Sokares a răspuns:

Contra!

| AlexandruExtrem_6912 a răspuns:

Contra!

| LumeaViselor a răspuns:

ConTra!

| uNu_2249 a răspuns:

Contra!

| Kqzu97 a răspuns:

Contra Huuu

Răspuns utilizator avertizat
| Wihaela a răspuns:

Contra!

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Sau! laughing NORMAL CA CONTRA! Doar nu ai vrea sa ascult cocalarismele alea :-| O doamne! Sa se impuste!:-|Sa isi faca tara, cum e Maximia! Sa scapam odata de ei:-|