| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum pot devenii cantareata ca am voce si sunt si in corul scolii si parintii nu vor sa devin cantareata. Ei zic ca nu e potrivit pentru mine. I-am rugat sa ma duca la ROMANII AU TALENT si nu au facut-o. Zic ca se fac de rusine cu mine pentru ca am 11ani.PLZZ.Idi-ul meu este aly. dumitru. Dati raspuns.

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Fă un videoclip si pune-l pe www.youtube.com. Poate părinții nu au fost decaord oentru că (,) consideră că scoala ar trebui să fie mai importanta pentru tine în acest moment.

6 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Asa,si daca te duceai la Romanii n-au tarate,ce?
Uite cum sta treaba,tu zici ca ai voce... voce pentru ce>Pentru "Sun is up" sau pentru "Baby"?
Uite,asta nu e muzica si la ce varsta ai pot sa jur ca visezi sa devii Inna,Lady Gaga,Rihanna sau lady Gaga asa ca,in cazul acesta le multumesc parintilor tai ca te tin acasa.
Aaa si daca esti in coru scolii,ce? La mine la scoala sunt toate curvele in coru' scolii(nu te-am facut curva,am dat doar un exemplu)
Uite,hai sa-ti dau un mic exemplu de copil "cu voce"
O colega,curva, urata, grasa...ma rog afoana total pentru ca tacsu' e manelar este adulata de toata lumea si pupata-n cur.stie 2-3 note muzicale si are medii mari doar pentru ca pupa profii-n cur.E in coru scolii si toata lumea o numeste "talentata" eu am voce,sunt rebela, le raspund rofesorilor(urat:">)am note mici, mi se rupe de scoala si...surpriza:))Nu sunt in coru' scolii.O cariera se castiga cu munca pe rupte, dar nu in tara asta. Vrei sa fi cantareata pentru voce si talent si nu pentru buci si silicoane? Nici macar in America, cica tara tuturor posibilitatilor nu mai poti face asta.Incerca sa canti ceva ce are un mesaj, un vers si iti repet trebuie sa fii "cunoscuta" pentru talent si ambitie nu buci si silicoane:))
Si oricum esti prea mica, nu cred ca stii la 11 ani ce e muzica adevarata si pe cea de club o consideri buna, nu?
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| AnaisC a răspuns:

Pe cuvant mi-e mila de tinestraight face

Apache
| Apache a răspuns:

O sa devii o p**a.

Răspuns utilizator avertizat
| aalexandradumitru a răspuns:

Si sa nu crezi WarAndRiot si nici tu mhn24 ca nu o sa devin cantareata.Ba o sa devin.Defapt am vecina care are 22 de ani si a zis ca in vara ma inscriu la,, Camp Pop Star,, din Constanta.Cariera incheata pentru voi.Si nu vreau sa devin ca INNA, LADY GAGA SAU RIHANA.Eu m-am gandit sa fiu ca Monica Parales.

| Maria_Roxana_1997_k9Dl a răspuns:

AnaisC esti un nesimtit si un prost crescut cum poti sa jignesti fata.
Alytza vocea ta este inca in dezvoltare trebuie sa faci scoala populara de arta 3 ani sau daca vrei poti face si conservatoru care e 4 ani numai stiu sigur daca e 4 ani.