| xpoisoneddivax a întrebat:

Stiti cumva un videoclip cu o fata blonda, par lung si wavy, ochi albastri, intr-o rochie alba si canta la pian intr-o casa? Apoi se ridica de pe scaun si se plimba prin casa (cred). Cantecul incepea cu pianul, si stiu ca era cunoscut in 2000-2006.

4 răspunsuri:
| xpoisoneddivax explică (pentru MadRaven):

Pff, nu sad
Era ceva gen Joss Stone

| MadRaven a răspuns (pentru xpoisoneddivax):

Atunci nu ştiu. Ştiam de asta că e o fată în alb care cântă la pian laughing Dacă îmi mai amintesc vreo melodie, revin happy

| xpoisoneddivax explică (pentru MadRaven):

Nu cred ca era foarte cunoscuta, dar cantecul era... Si ori era balada, sau country, si voce gen Joss Stone, si nume parca de suedeza, habar n-am.