| UltraSoundSound a întrebat:

Sunt foarte curios să aflu părerea voastră despre Lana Del Rey, ce vă place/displace la ea.
Vă rog să aduceți argumente față de părerile voastre.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Am putea spune că ne place fără a argumenta? Știi cum se zice e frumos ce-ți place nu că are argumente

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Imi place de ea pentru ca are melodii populare si faine si pentru ochelarii aceia in forma de inima pe care ii poarta la unele concerte. Ce nu imi place este ca are o voce cam obosita si ca unele melodii par a fi cantate din anii 80(au efecte sonore vechi).

| user499999 a răspuns (pentru Animeforlifee9921):

"are o voce cam obosita si ca unele melodii par a fi cantate din anii 80" - o tâmpenie mai mare decât asta n-am mai auzit în ultimele luni.

Pentru cultura ta generala de rahat, în anii '80-'90 a fost apogeul muzicii per general. Dacă tu ești obișnuită și preferi mai mult muzica de-acum, nu înseamnă că vocea ei e "obosită" doar pentru că amintește în anumite pasaje de muzica adevărată pe care tu nu o înțelegi (probabil asculți trap românesc și manele și atunci se explică totul)

| user499999 a răspuns:

Ce argumente dorești să aducem? Dacă n-ar avea un fanbase plin de distruse cu retard mintal și plozi răsfățați, probabil părerea noastră ar fi un pic mai bună decât acum, la fel ca și în cazul Billie Eilish sau Melanie Martinez. Muzica e ok per total.

| Rebbeca123456 a răspuns:

Daaaaaaaa,ii stiu aproape toate melodiile