| laur22 a întrebat:

TPU, avetii idee, gustavo lima e gay adica sunt niste comm-uri pe youtube care zic asta :D. e adevarat? uitati linkul de la video-ul cu acele comm-uri : http://www.youtube.com/watch?v=-O8upxzAedI

10 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

laughing Dacă spui de cineva că e gay, nu înseamnă că e pe bune. Doar că din ceea ce face, cum se îmbracă etc., poți să spui asta. Și de ăia de la One Direction poți să zici că-s gay, arată ca unii, asta e ideea. Cică doi dintre ei chiar ar fi, mare surpriză nu-i.
Oricum Gustavo Lima ăsta e oribil, din pdv al vocii, genului muzical, ce face el pe scenă... bleah.

Răspuns utilizator avertizat
| Moncherie a răspuns:

Hai mai ca e chiar exagerat!

Fetelor voua chiar nu va plac gesturile lui? Eu daca as fi in fata scenei toata m-as topi ca inghetata.

Eu un tip frumos caruia ii place sa isi etaleze corpul si sa innebuneasca femeile.

Nu e gay! happy

| meliinaassm a răspuns (pentru Moncherie):

Asta e adevarat...

| Elena97M a răspuns:

Chiar nu ma intereseaza daca e sau nu. Din partea mea poate fi si femeie.
Nu ma insor cu el, doar ii ascult melodiile cand am chef.

| Wøodenpints a răspuns:

Este numit gay, dar nu cu sensul unui bărbat care primeşte batrârca-n rozetă, ci este genul ăla de bărbat care face de râs masculii prin vestimentaţie, muzică, mişcări...

| Generation22 a răspuns:

Da 100% e gay pai tu nu vezi ce se mangaie ce om mai face asa doamne

| meliinaassm a răspuns (pentru Generation22):

Iaiaia.daca se mangaie ce? Ii place sa isi etaleze corpul...e treaba lui.Mie imi place mult de el este foarte dragut.

| meliinaassm a răspuns:

Nu,Gusttavo Lima nu e gay...(Doamne fereste s pazeste) Uite am si o poza dar va trebui sa adaugi in Google Translate si o sa vezi sensul cuvintelor:
https://www.facebook.com/....../photo.php

| Marya_Haha_1999 a răspuns:

Haide ma k nu este adevarat are prietena...:-p