| RyGoLeTa a întrebat:

Va place Jonas Brothers? Exprimati-va parerea despre ei cel mai bun ia fundita! Vreti ca jonas brothers sa vina la Bucuresti? Scrieti pe Google jonas brothers la bucuresti vedetzi unde scrie semneaza petita online da-ti click acolo o semna-ti si ajutati venirea lor.Va pup papa.

Răspuns Câştigător
| BlueEyes_4409 a răspuns:

Daaa...sunt superwinking

1 răspuns:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna Rygo big grin
Nu, nu pot sa zic ca imi place Jonas Brothers.Sunt niste baieti simpatici, charismatici, poate talentati si unele melodii sunt simpatice dar nimic mai mult.