| Tudorash23 a întrebat:

Va rog dati-mi un sistem de 2 boxe pasive cu tot cu un amplificator pana in 2000 lei! multumesc

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Nu vei gasi decat acareturi de sonorizari (ca in linkurile de mai sus) in bugetul acela. Singura solutie e sa cumperi amp SH si boxe noi. Specifica la ce il conectezi, cat de mare e camera si ce fel de sunet preferi.

| DjSannan a răspuns (pentru Utilizator1234):

Si crezi ca pe acele siteuri nu sunt noi? Daca nu sti nu te baga eu am cumparat de acolo si sunt bune

| Utilizator1234 a răspuns (pentru DjSannan):

Esti sigur ca ai citit corect ce am scris? E problema ta daca tu iti cumperi jucarii din plastic cu galagie la maxim si bum-bum. Daca omul vrea ceva cat de cat calitativ nu o sa gaseasca nimic in recomandarile tale. Invata intai macar care e diferenta intre set-up-urile de auditie si cele de sonorizare inainte sa spui altora ca nu se pricep. Voi astia care va luati "scule de galagizare" ca sa ascultati muzica acasa suneti amuzanti. Sa nu mai spun ca dupa ce v-ati luat aparatura asta "profesionala" suneti mari guru in ale sunetului desi singura aparatura audio pe care ati testat-o e ceea ce aveti acasa.