| anonim_4396 a întrebat:

Voua va place Michael Jackson? mie da

Răspuns Câştigător
| iuliasistrify a răspuns:

Pai da il iubesc a fost si este regele pop... daca stay bine sa te gandesti era cel mai cunoscut si cel mai bun cantaret si dansato pe scene. Il iubesc foarte mult
si acum cand a trecut un an de la moartea lui
pot spune ca am plans.

TE IUBESC MICHAEL JACKSON

16 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Da.Imi plac foarte mult melodiile lor si imi pare rau ca l-am descoperit tarziu dar mai bine acum decat niciodata.Melodia preferata este Heal the world.

| Firefly a răspuns:

Mie nu.Nu mi-a placut niciodata.

| AndutzaAndu a răspuns:

Ador muzica lui! Are acel ceva...nu poţi să confunzi muzica lui cu cea de astăzi... părerea mea.

| zooooza a răspuns:

Si mie imi place. A fost un om bun, frumos, modest, inteligent, etc...Il iubesc enorm

| zooooza a răspuns:

Si ce daca a murit? Nu e demodat.La fel cum nici Elvis P., Abba, Jhon Lenon nu sunt demodati.

| zooooza a răspuns:

Eu cred ca daca ar fi avut acele concerte la Londra s-ar fi auzit si in Romania.Ca doar era un supersta.Pe toate paginile ziarelor s-ar fi scris:"Michael Jackson a ajuns in Londra sau primul Concert al lui M. J., un spectacol pe care fanii nu il vor uita"
Si asa am fi auzit de el.
Poate venea si in Romania intr-o vizita.
P. S. As vrea eu sa isi fi inscenat moartea. Dar nu cred ca si-ar fi dezamagit fanii.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Yap yap :X

| Alee_6805 a răspuns:

Normal ca imi place.Este cel mai nobil om pe care l-am cunoscut.[si vorbesc la prezent pentru ca imi este foarte greu sa cred ca a murit]SI cred ca ti se intampla si tie sa iti zica lumea tot felul de chesti despre el, dar incet, incet devin imuna la astea, eu stiu ce a fost, n-am nevoie de parerile proaste ale altora.Trebuie sa recunosc ca l-am descoperti cam tarziu, dar as fi preferat sa nu moara si eu sa nu-l cunosc niciodata[dar s--ar fi putut sa- l cunosc ca venea si in Romania cu This is it]Pot spune ca sunt o persoana mult mai buna si sufletista de cand l-am cunoscut. Long live the king!

| XutZu1997 a răspuns:

Imi place foarte mult...sunt un fan infocat:X:X

| sandy a răspuns:

Mie îmi place melodiile lui, nu de el.

| mjlove a răspuns:

Da.si mie imi placebig grinmj:X

| Lollypop a răspuns:

Si mielove struck

| ℓσℓℓιρσρ a răspuns:

Mie mi-a placut si inca imi place
cele mai frumoase piese
dar pacat ca a murit asa tanarsadcrying

| i_am_valentyna a răspuns:

Inainte sa moara nu ascultam mai deloc MJ, acum, dupa moartea lui am descoperit cateva melodii chiar frumoase(ceea ce m-a trimis cu gandul la o posibila inscenare a mortii lui, tocmai din dorinta cresterii numarului fanilor si automat a veniturilor... dar totusi ar fi prea mult)...

| Blanketation a răspuns:

Daaa

| florynnaa a răspuns:

acum a murit... e demodat laughing sincera sa fiu... mi-a placut cand exista. da acum nu prea big grin.

bye bye:*