| dragutza a întrebat:

Cui ii place Michael Jackson? eu pur si simplu il ador pentru tot ce a fost el! i love MJ! voua va place?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Memoria lui Michael Jackson trebuie pastrata frumos, a fost si va ramane in sufletele noastre cel mai tarelove strucklove strucklove struck

6 răspunsuri:
| dragutza explică:

Da! il adoram! de ce intrebi?

| daniDeeDee a răspuns:

@pypa007 a folosit M J de şpe ori laughing

Îmi place foarte mult MJ... King Of PoP

| Raiden a răspuns:

Intrebare: Si inainte 25 iunie 2009 il adorai?
Ma cam indoiesc.

Răspuns utilizator avertizat
| betti a răspuns:

Eu il iubesc.

| pypa007 a răspuns:

Mie in place ffff mult cum canta Michael Jackson am toate albumele lui de cand a inteput sa cante Michael Jackson am si 2 concerte cu Michael Jackson nimenii nu o sal intreaga pe Michael Jackson nici la muzica nici la dans e regele muziti Michael Jackson pacat ca s-a dus da muzica lui va ramane in noii ma refer la tei ai care ai place cum canta Michael Jackson mie unu al ador e idolu meu Michael Jackson